Moji páníčci  a naše  výlety

moji páníčci mě od začátku brali všude s sebou. Tedy na procházky se mnou chodí hlavně panička a taky spolu cvičíme, ale vždycky, když páníček s paničkou jeli na dovolenou, tak mě vzali také.

 

Výlet za sourozenci

V létě 2008 se moje panička domluvila s paničkou mojí maminky Leny a s páníčky mých sourozenců a vypravili jsme se na společný sraz. Je to sice daleko, ale já ráda jezdím v autě, tak mi to vůbec nevadí.

 Nakonec jsme se u maminky sešli jen tři a ještě jeden jiný pejsek, takže dohromady tu bylo pět zlatých retrívrů. No zahrada to přežila, pohráli jsme si a bylo to opravdu fajn. Druhý den jsme s páníčky vyrazili ještě kousek dál na Moravu za mojí sestřičkou Connie. Naše paničky se znaly už z internetového dopisování. Cestou jsme se stavili na Velehradě, kde jsem se vyfotila dokonce s panem Jakubiskem.

S Connie jsme se nejdřív trochu oťukávaly, ale pak jsme si rozuměly. Páníčci nás vzali na procházku k Baťově kanálu, kde jsme se vykoupali - bylo to hezké.

U Connie se nám moc líbilo, její páníčci jsou moc fajn, škoda, že nebydlí blíž...

Tady je pár foteček

Dovolená na Šumavě 2007

V létě 2007 jsem byla s páníčky na dovolené na Šumavě. Nejdříve jsme navštívili Hoštice v jižních Čechách, kde se natáčely filmy Slunce seno.... a pak jsme vyrazili do kempu Annín, kde jsm spali ve stanu. Byli jsme se podívat také kousek po toku řeky Vydry, na soutok Vydry a Křemešné, z kterých vytéká řeka Otava a pak jsme také byli na Černém jezeře. No bylo toho hodně a bylo to opravdu daleko, ale já ráda cestuju a tak mi to vůbec nevadilo.

Tady se podívejte, jak to tam vypadalo.

Výlet do Vranic a Veselý kopec

Ve Vranicích u Litomyšle se mi moc líbilo. Byly tam samé skály a jeskyně. Byla tedy trochu zima, ale mě to nevadilo. Prošmejdila jsem všechno. Pak jsme jeli ještě na Veselý kopec, jen tak, tak jsme to stihli, málem nám zavřeli. Pak už jsem byla moc unavená a byla jsem ráda, že si můžu v autě odpočinout.

Fotečky zde Toulovcovy_mastale,_Vesely_kopec_2007

 

Sázava 2007

Už jako štěňátko jsem byla s páníčky na vodě. To bylo něco. Já si spokojeně chrupala v lodi a oni pádlovali po Sázavě. Dokonce jsem spala ve stanu No stal se ze mě vážně vodák. Tady se podívejte Sazava_2007