Ukázky psích sportů, canisterapie

Občas se stane, že naše paničky z klubu Primavera někdo požádá, aby jsme se přišly ukázat třeba dětem a taky jim předvedli, co my pejsci všechno umíme. To se pak naloží překážky a jedeme, kam nás pozvou. My pejsci to máme rádi, protože když předvedem, co umíme, tak nás pak většinou všechny děti hladí a muchlují a házejí nám hračky a to si moc užíváme.

Dětský den ve školce u Bašty - 1.6.2012

Dětský den v Horních Bučicích - 2.6.2012

Na dětský den jsme slíbili v čáslavské školce u Bašty udělat ukázku pro děti. Předvedli jsme svůj letošní nacvičený program, zapojili jsme i paní učitelky a na závěr si děti všechny pejsky pomazlili.Fotky zde

A hned druhý den jsme měli ukázku v Horních Bučicích na hřišti. nejprve jsme předvedli program a pak se z dětí staly živé překážky a sami se zúčastnily vystoupení. Mylsím, že se vše vydařilo. Fotky zde

Den pro rytíře v čáslavské diakonii - 18.5.2012

Do Diakonie v Čáslavi jsme zváni již tradičně a vždycky z toho máme radost. Tentokrát se zde konal Den pro rytíře a my jsme do programu také přispěli svou troškou. Letos jsme sestavili celý dogdancingový blok a je nás hned šest, kdo vystupujeme. Myslím, že toi máme celkem hezky nacvičené a ukázalo se, že se to lidem líbí, protože nám často tleskali. Sice se sem-tam vyskytně nějaká chybička, ale to ještě určitě vylepšíme. Jsem ráda, jsme v diakonii zase byly, jsou tam na nás vždycky moc milí, dokonce jsme letos dostali od paní ředitelky párky-byly moc dobré.

 Tady jsou fotky od Sandry.

Dětský karneval ve Vrdech 4.3. - ukázka

Na začátku března nás obec Vrdy požádala,abychom předvedli na dětském karnevale ukázku se psy. Byly jsme trochu v rozpacích, protože naše plánované představení jsme ještě nemělki úplně nacvičené. Nakonec jsme v sestavě Iveta s Ryo, Kristýna s Bordie a já se svou paničkou přece jen na karneval šly. Musím říct, že to bylo velmi těžké, protože tam bylo hodně dětí v různých i strašidelných kostýmech, hodně hluku a moc klouzavá podlaha, na které jsem ještě nikdy necvičila, ale nakonec jsme to docela zvládly a žádná ostuda to nebyla. Do příští ukázky určitě všechno docvičíme. tady jsou fotečky od Sandry Rudolfové.

 

Sportovní den s koňmi na ranči DALU 25.6.2011

Na  ranči DALU v Kozohlodech se 25. 6. pořádal sportovní den s koňmi a majitelé ranče požádali naše paničky, zda bychom tam nepředvedli, co umíme. Jeli jsme pouze já, Bordie a Atosek.

Řeknu vám, že jsem měla oči navrch hlavy. Tolik obrovských psů (později mi vysvětlili, že jsou to koníci) jsem v životě neviděla. Nutno podotknout, že moje panička taky ne. A protože stále tvrdí, že z velkých koní má opravdu respekt, seznamovali jsme se radši s těmi menšími. Hlavně se Šárkou - to je ponička a patří k nám tak trochu do rodiny. Tvářila jsem se vedle ní tak trochu nejistě, ale byla opravdu hodná. Nutno podotknout, že se s námi psy, koníci v dovednostech mohou směle rovnat. Nejdříve jsme koukali, jak skáčou přes překážky a potom soutěžili v různých dovednostech se svými pány. Šárka byla dokonce se svou paničkou v jedné disciplíně třetí a dostala pohár.

No my jsme se také nedali zahanbit a ukázali jsme lidem, kteří na ranči byli (a že jich nebylo málo), co umíme. Docela tleskali.

Potkali jsme tam spoustu lidských i psích kamarádů a dokonce jsme si vyšli ještě s Brigou a Merlinkem, kteří na ranči také byli a s jejich paničkami na krátkou procházku po hypostezce směrem k Tisí skále.

Takovéhle akce se mě i mojí paničce náramně líbí, jsme rádi mezi zvířaty. Určitě se příští rok pojedeme podívat znovu.  Fotky zde

Diakonie Čáslav 27.5.2011 - Hop do klobouku - ukázka

27. května jsme byli opět pozváni do čáslavské Diakonie , abychom udělali pro místní děti ukázku v rámci zábavného sportovního dne s názvem "Hop do kloboukou".

Vždy se na tato setkání těšíme, protože děti z Diakonie mají pokaždé radost, když nás vidí a užijeme si spoustu hlazení a muchlování. Bohužel tentokrát nám vůbec nepřálo počasí.  Původně jsme dokonce mysleli, že celé vystoupení zrušíme, ale paní ředitelka naše paničky moc prosila, ať s námi přijedou a tak jsme dorazili. Ale stále pršelo a uvnitř v tělocvičně bylo strašně málo místa. Tak jsme nakonec vymysleli, že některé děti se obléknou a půjdou jen před dveře ven a některé budou koukat z oken a my jim zacvičíme. Tak jsme to nakonec také provedli. Myslím, že jsme se jim líbili. Naše paničky dokonce dostali kytičku a také diplomy. které ten den rozdávala všem Lída Formanová (kdo by nevěděl, tak je to mistrině světa v běhu na 800m a pochází ze Žlebů) a samozřejmě pozvání na další podzimní zábavné odpoledne.

Pár foteček je zde

Květinový den v čáslavské Diakonii 25.9.2009

 

hanny18.rajce.idnes.cz/Diakonie/

Ukázka psích sportů ve skanzenu v Kouřimi

hanny18.rajce.idnes.cz/skanzen_Kourim/

Ukázka psích sportů v Diakonii Čáslav 21.5.2009

 

diakonie_jaro_2009